Pracuj z autoryzowanym Partnerem Atlassian


Doświadczenie w pracy z aplikacjami Atlassian to nasz atut
Zawsze szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań
Słuchamy i wspieramy naszych klientów
Chętnie dzielimy się wiedzą
Stale podnosimy nasze kwalifikacje i jesteśmy głodni nowych wyzwań
Bo nam po prostu zależy!

Zadania naszego zespołu

 

 

W dzisiejszych czasach wiele organizacji zadaje sobie pytania: jak mogę usprawnić sposób pracy, aby osiągać lepsze rezultaty, w krótszym czasie, przy zachowaniu wysokich standardów jakości? Jak mogę poprawić komunikację wewnątrz organizacji, tak aby każdy członek zespołu miał dobre, wiarygodne i jednolite źródło informacji? Firmy szukają kompetencji, które sprostają wyzwaniom, wychodząc daleko poza ulepszanie obecnych procesów, proponując nowe metody pracy. To jest właśnie zadanie dla Autoryzowanego Partnera Atlassian. Nasi Eksperci współpracują z klientami o różnych profilach działalności, o różnym przekroju i o różnej kulturze organizacyjnej. Poznają potrzeby, analizują stan obecny, i w oparciu o najlepsze praktyki, bazując na swoim doświadczeniu, proponują optymalizację pracy, dzięki wykorzystaniu aplikacji Atlassian. Słuchamy naszych klientów!

Wsparcie Atlassian

Nasi Eksperci Atlassian mają nie tylko doświadczenie w dostarczaniu i wdrażaniu takich produktów jak JIRA czy Confluence, ale również otrzymują profesjonalne wsparcie od firmy Atlassian. Partnerzy Atlassian są wspierani przez producenta dzięki dostępowi do:

  • Zaawansowanej dokumentacji produktu
  • Szczegółowych informacji o łatkach dotyczących bezpieczeństwa
  • Wcześniejszej informacji o nowościach
 
  • Bezpośredniej komunikacji z producentem
  • Portali Społeczności Ekspertów Atlassian na całym świecie
  • Bezpośrednich spotkań z pracownikami Atlassian

Optymalne rozwiązania

Kiedy decydujesz się na współpracę z partnerem, chciałbyś pracować z kimś komu zależy. Jako Autoryzowany Atlassian Expert nieustannie skupiamy się na znalezieniu optymalnego rozwiązania dopasowanego do potrzeb danej organizacji. Proponujemy rozwiązania, które są najkorzystniejsze nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale i kosztów. Znajdujemy "złoty środek". Wiedzę czerpiemy z naszych doświadczeń w pracy z klientami, małymi i dużymi. Wiemy, że każda organizacja jest inna. Chcemy dobrze poznać się z klientem, aby najlepiej zrozumieć jak pracuje i w jaki sposób JIRA czy Confluence mogą usprawnić jego pracę. Klienci chcą dobrać właściwe oprogramowanie i znaleźć profesjonalną pomoc w jego implementacji. Organizacje są świadome, że będą stać przed wyzwaniem używania oprogramowania w sposób, jaki nigdy dotąd togo nie robiły. Eksperci Atlassian potrafią zaproponować rozwiązanie dobrane do indywidualnych potrzeb klienta, opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu.

Jak wybrać właściwego Partnera Atlassian?


Sprawdź Status Partnera Atlassian

Praca z autoryzowanym partnerem daje pewność, że pracujesz z doświadczonym zespołem ekspertów, który jest  wspierany przez firmę Atlassian, aby wdrożenie aplikacji JIRA czy Confluence okazała się sukcesem.
Odwiedź stronę Atlassian Solution Partners i sprawdź informację o nas.

kontakt  

Doświadczenie z aplikacjami Atlassian


Jak już zweryfikujesz partnera, jako Eksperta Atlassian, najlepiej sprawdzić jak długo pracuje z systemem JIRA, Confluence oraz pozostałymi. Sami na co dzień używamy JIRA, Confluence i wielu pluginów w naszej organizacji. Jeśli partner pracuje z aplikacjami Atlassian więcej niż 5 lat możesz być pewny, że ma doświadczenie w implementacji wielu różnych, prostych i skomplikowanych wdrożeń, oraz że partner dostarcza wysokiej jakości usługi. Partner, który byłby słaby, nie utrzymałby się tak długo na rynku.

Eksperci w Transition Technologies już osiem lat wspierają systemy Atlassian.

Lokalizacja biura partnera


W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest wyglądać na większą firmę niż się nią jest w rzeczywistości. Nie ma nic złego w pacy z domu jako home office i korzystanie z wirtualnego biura kiedy zaczyna się biznes, ale kiedy staje się już dojrzałą organizacją, powinno się dysponować profesjonalnym biurem. To, czy Ekspert ma fizycznie swoje biuro powinno być znaczącym czynnikiem wyboru Partnera.

Transition Technologies posiada

w całej Polsce

Przypadki użycia


Wiemy, jak ważne są doświadczenia z pracy z klientami, chętnie podzielimy się informacjami o przypadkach użycia aplikacji Atlassian z jakimi spotkaliśmy się u naszych klientów. Na spotkaniu opowiemy jaki problem rozwiązaliśmy u klienta i chętnie odpowiemy czy możemy pomóc również Tobie.
Skontaktuj się z nami - oferujemy bezpłatną sesję wprowadzającą.

kontakt  

Obecność w Ekosystemie Atlassian


Jako Gold Solution Partner Atlassian aktywnie uczestniczymy w konwersacjach z innymi użytkownikami i administratorami aplikacji Atlassian na całym świecie. Zadajemy pytania innym partnerom i sami wspieramy swoją wiedzą innych. Nasz zakres wiedzy stale się poszerza. Jesteśmy obecni na konferencjach i spotkaniach organizowanych przez producenta.
Eksperci Transition Technologies
Eksperci Transition Technologies
Eksperci Transition Technologies
Eksperci Transition Technologies

Powiedz nam czego potrzebujesz


Jeśli chcesz nas zapytać o cokolwiek związanego z aplikacją JIRA, Confluence, Service Desk, lub szukasz kompleksowego rozwiązania opartego na aplikacjach Atlassian, to po prostu zadzwoń do nas, albo napisz - szybko i z przyjemnością odpowiemy.
Kontakt

kontakt  

Skocz do góry