Atlassian Apps

 


Z wielką przyjemnością prezentujemy, stworzone przez zespół
naszych developerów aplikacji do produktów Atlassian.
Powstały dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów.
Mają za zadanie ułatwiać codzienną pracę i automatyzować zadania.
Wypróbuj - 30 dni bezpłatnie, pełna funkcjonalność.

scheduler

The Scheduler


Robienie w kółko tych samych rzeczy jest irytujące. Tworzenie powtarzających się ticketów w Jira również. Nasza aplikacja The Scheduler zrobi to za Ciebie. Pomoże zautomatyzować tworzenie powtarzających się zadań w Jira. Jedyne co trzeba zrobić, to przygotować szablon i określić kiedy ma się stworzyć nowy ticket - to wszystko! Twoje zgłoszenie może się tworzyć codziennie, co tydzień, lub w dowolnym określonym przez ciebie odstępie czasowym. Wypróbuj - jeśli Ci się spodoba kup licencję!

excel connector for jira

Excel Connector for Jira


Plugin przydatny dla osób, które cenią sobie pracę w programie Excel. Wystarczy się zalogować się do Jira korzystając z zakładki w arkuszu Excel i można zarządzać zadaniami bezpośrednio w programie. Jeżeli zmienisz dane w arkuszu, to przy pomocy jednego przycisku możesz wysłać zmiany do aplikacji Jira. Jako fan Excela możesz bezpośrednio w arkuszu również tworzyć nowe zgłoszenia, które jednocześnie zostaną utworzone w Jira jako nowe, zmieniać statusy czy łatwo klonować zadania. Możesz dokonywać masowych zmian w zgłoszeniach i zarządzać dziennikiem czasu pracy. Wypróbuj Excel Connector for Jira - na pewno Ci się spodoba!

email task

Email Task


Jeśli potrzebujesz wysłać informacje zawarte w Jira e-mailem powinieneś wypróbować tę aplikację. Umożliwia on utworzenie szablonu i wysłanie informacji o jakimkolwiek zgłoszeniu w formie wiadomości e-mail. Szablony w prosty sposób mogą być dostosowane do potrzeb indywidualnego użytkownika. Można dodawać zarówno wewnętrznych odbiorców - Jira users - wiadomości jak i zewnętrznych, którzy nie mają konta w Jira. Szablonami takich e-maili możesz się dzielić z innymi użytkownikami Jira - dzięki temu można łatwo ustandaryzować komunikację. Ułatw sobie pracę - użyj Email Task!

admin tools

Admin Tools for Jira


Borykasz się z nadmierną ilością użytkowników w Jira? Nie wiesz kto od dawna nie używa Jira i blokuje miejsce dla nowego aktywnego użytkownika? Dzięki temu pluginowi łatwo wyłapiesz użytkowników, którzy od dawna nie logowali się do Jira i będziesz mógł dezaktywować ich konta hurtowo. A może szef prosi Cię o statystyki użycia Jira? Nic prostszego - dzięki temu pluginowi w prosty i szybki sposób wygenerujesz raport o projektach czy użytkownikach i wyślesz go w formie arkusza Excel - szefowie kochają Excela. Nasz Admin Tools umie dużo więcej. Spróbuj - a Twoje życie administratora stanie się lżejsze!

staffing timeline

Staffing Timeline


Zastanawiasz się jak sprawdzić, kiedy ktoś z zespołu idzie na urlop? Nie masz przejrzystej informacji, na kiedy jest coś zaplanowane i jak długo potrwa? Przy pomocy aplikacji Staffing Timeline można łatwo zaplanować pracę członków zespołu, ich urlopy, albo czas trwania projektów z dokładnością co do godziny. Można ustawić dni wolne od pracy, zarówno w skali globalnej i w odniesieniu do określonego makra i umieścić je na osi czasu. Wreszcie planowanie jest łatwe, przejrzyste. Nigdy więcej edycji stron w Confluence. Planuj i działaj - kup Staffing Timeline.

vacation manager for jira

Vacation Manager for Jira


Szukasz narzędzia do zarządzania urlopami w swojej firmie? Potrzebujesz kompleksowego rozwiązania współpracującego z Jira? Jeżeli tak, to opisywany dodatek jest właśnie tym czego oczekujesz! Vacation Manager for Jira to aplikacja, dzięki której możesz łatwo, szybko i przyjemnie zarządzać wnioskami urlopowymi swoich pracowników oraz współpracowników. Nie czekaj, wypróbuj go już dziś!
 

Nasze dodatki, jak i dodatki innych firm, możesz zamówić bezpośrednio u nas.
Nie znalazłeś aplikacji dla swojej organizacji? Nie ma funkcji, której potrzebujesz?
Napiszemy ją według twoich indywidualnych potrzeb.
Nasze dodatki do Jira i Confluence są dostępne na Atlassian MarketPlace

Skontaktuj się z nami

Kontakt

kontakt  

 
 
 
 
 
 
 
Skocz do góry