_experience digital transition!

Już dziś dostępne są cyfrowe rozwiązania, które otworzą Przemysłowi świat Jutra – dla większej efektywności, zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa. Czas powitać Czwartą Rewolucję Przemysłową.

O nas

Transition Technologies PSC jest firmą należącą do Grupy Kapitałowej Transition Technologies – polskiego holdingu informatycznego. TT nieprzerwanie od 1991 roku tworzy autorskie systemy informatyczne oraz nowoczesne rozwiązania techniczne dla krajowych i międzynarodowych Klientów.

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management i zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 200 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem. W procesie wytwarzania oprogramowania zawsze korzystamy z najnowszych narzędzi, dlatego od wielu lat jesteśmy partnerem Atlassian. W oparciu o produkty tej firmy wdrażamy rozwiązania oraz rozwijamy produkty dla naszych Partnerów.

pesa Cadence Asseco Poland Stelemet Fujitsu PWPW Raiffeisen Polbank
Co robimy?

Wyciągamy wartość z IoT dzięki Augmented Reality!

Rzeczywistość rozszerzona jeszcze kilka lat temu wydawała się marzeniem naukowców o systemie łączącym świat rzeczywisty z wirtualnym. Dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne rozwiązania AR, zwinnie dopasowując je do potrzeb Klientów. Prowadzimy projekty od wstępnej analizy i prototypowania, przez rozwój produktu po kompleksowe wdrożenie oraz jego utrzymanie. Wykorzystujemy Augmented Reality aby wzbogacić IV Rewolucję Przemysłową i Internet Rzeczy o technologie odpowiednie do odnalezienia się pracownikom w nowym świecie. Nasze usługi programistyczne różnią się od innych dostępnych na rynku. Stawiamy na długotrwałą współpracę z korzyścią dla każdej ze stron i dlatego możemy zaoferować budowanie rozwiązań IoT i AR krokami odpowiedniej wielkości do potrzeb Klienta.

Dla naszych Klientów potrafimy dopasować ofertę, aby zbudować ich pierwsze prototypy IoT i AR. Wierzymy, że razem możemy zmienić Przemysł Polski i świata.

PSC IoT to dynamiczna grupa ekspertów, która rozwija produkty i usługi bazując na najnowszych trendach i zmianach na świecie. Wspólnie z naszymi Partnerami pracujemy nad rozwiązaniami IoT realizując ideę Połączonych Produktów (Connected Products) dla wielu światowych firm. Jako jedni z pierwszych w Polsce realizujemy projekt Fabryki Przyszłości z międzynarodowymi Partnerami, którego ideą jest wsparcie pracowników w ich codziennych zadaniach w globalnie rozmieszczonych fabrykach celem optymalizacji pracy zarówno pojedynczych urządzeń, jak i całych zakładów produkcyjnych.
Jednocześnie budujemy rozwiązania Rozszerzonej Rzeczywistości wspierające pracowników w wykonywaniu zadań na każdym etapie ich kariery. Zawsze jesteśmy pierwszymi, którzy przyswajają i doskonalą najnowsze technologie.
Czytaj Więcej

PLM to klucz do udanego rozwoju produktu. Jest to strategiczny element procesu biznesowego, generujący wartość dla całego przedsiębiorstwa.

PLM pomaga producentom kompleksowo zarządzać wielopoziomowymi procesami oraz koordynować współpracę rozproszonych zespołów w taki sposób, aby nieprzerwanie tworzyły możliwie najlepsze produkty.
TT PSC od ponad 10 lat wdraża i rozwija oprogramowanie lidera rynku PLM – Windchill. Nasza praca skupia się na jakości i sprawności dostarczania rozwiązań, aby nasi Klienci mogli w pełni wykorzystać potencjał posiadanych zasobów, czerpiąc jak najwięcej korzyści także z naszej pracy.
Nasze portfolio zawiera szeroki zakres usług implementacyjnych i konsultingowych w ramach wdrożeń i dostosowania produktów firmy PTC, w tym: PDMLink, ProjectLink, Service Information Manager, Service Parts, MPMLink, ERP Connector, Enterprise System Integrator (ESI), Creo View, Workgroup Manager (WGM), Arbortext Editor, Arbortext Styler and Arbotext Publishing Engine (APE) i inne, w wielu różnych wersjach. Umożliwia to k kompleksowe podejście dostosowane do potrzeb naszych Klientów, a nasze bogate doświadczenie pozwala nam na dostarczenie produktów i usług najwyższej jakości. Dzięki nam nasi Klienci mogą osiągnąć znacznie więcej.
Czytaj Więcej

Kiedy decydujesz się na współpracę z partnerem, chciałbyś pracować z kimś komu naprawdę zależy na Twoim zadowoleniu. Jako Autoryzowany Atlassian Partner nieustannie skupiamy się na znalezieniu optymalnego rozwiązania dopasowanego do potrzeb danej organizacji.

Proponujemy rozwiązania, które są najkorzystniejsze nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale i kosztów. Znajdujemy „złoty środek”. Wiedzę czerpiemy z naszych doświadczeń w pracy z Klientami – małymi i dużymi. Wiemy, że każda organizacja jest inna. Chcemy dobrze poznać się z Klientem, aby najlepiej zrozumieć jak pracuje i w jaki sposób JIRA czy Confluence mogą usprawnić jego pracę. Klienci chcą dobrać właściwe oprogramowanie i znaleźć profesjonalną pomoc w jego implementacji. Organizacje są świadome, że będą stać przed wyzwaniem korzystania z oprogramowania w sposób, jaki nigdy dotąd tego nie robiły. Eksperci Atlassian potrafią zaproponować rozwiązanie dobrane do indywidualnych potrzeb Klienta, opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu.

Czytaj Więcej

Case Studies

Nasi pracownicy rozwijają się wraz z naszymi Partnerami, wspólnie dążąc do stworzenia rozwiązań zarówno wybitnych jakościowo jak i optymalnych kosztowo. Staramy się innowacyjnie doradzać Klientom, aby korzyści płynące z wdrożenia oprogramowania były jak największe.

Dostarczamy usługi programistyczne dla międzynarodowych korporacji, z którymi nasza współpraca z roku na rok dynamicznie rośnie. Zobacz wybrane projekty zrealizowane przez naszych programistów – pasjonatów.

Wykorzystanie Internetu Rzeczy (IoT) i Poszerzonej Rzeczywistości (AR) w przemyśle motoryzacyjnym

Czytaj Więcej

Projekt wojskowy o charakterze tajnym dla konstruktorów pojazdów bojowych Sił Zbrojnych

Czytaj Więcej

Wdrożenie JIRA Service Desk dla działu IT koncernu ubezpieczeniowego Vienna Insurance Group (VIG)

Czytaj Więcej

Standaryzacja procesu „Desktop Publishing” w tym standardu XML DocBook dla Asseco Poland

Czytaj Więcej
Kontakt

Transition Technologies PSC Sp. z o.o.
Polska, Łódź 90-361, ul. Piotrkowska 276
NIP 729-271-23-88

tel.: +48 42 664 97 20
fax: +48 42 664 97 30

office@ttpsc.pl
© Copyright PSC 2017. All right reserved