Internet of Things

Transition Technologies PSC przez ostatnie 25 lat dostarczało z sukcesem projekty M2M / IoT w sektorze energetycznym, naftowym, gazowym, i produkcyjnym. Zakres nie obejmował tylko zbierania danych, ale dodatkowo nasi pracownicy dostarczali rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji, aby budować cyfrowe modele procesów i przewidywać wynik tych procesów czy potencjalne awarie. Na fali Internetu Rzeczy i dzięki naszej współpracy z Parametric Technology Corporation PTC, TT poszerzyło swoją wiedzę i portfolio w zakresie IoT ale też Poszerzonej Rzeczywistości oraz Uczenia Maszynowego. Nasze szerokie portfolio posiada usługi konsultingowe oraz wdrożeniowe dla wielu różnych produktów PTC: ThingWorx, ThingWorx Machine Learning, PTC Navigate, ThingWorx Utilities, Axeda, Axeda Policy Server, Augmented Reality Vuforia i Vuforia Studio. Opis poszczególnych naszych usług możesz znaleźć poniżej:
Tworzenie aplikacji ThingWorx
Nasza firma może wesprzeć Cię w zarządzaniu wymaganiami, doradzić w definiowaniu architektury rozwiązań ThingWorx, przedstawić propozycję rozwiązania a następne je zaimplementować. W zakresie naszych usług są również integracje z innymi systemami oraz definiowanie i implementowanie procesów biznesowych.
Tworzenie aplikacji ThingWorx - Internet of Things . Transition Technologies PSC
ThingWorx Connectivity - Internet of Things. Transition Technologies PSC
ThingWorx Connectivity
TT ma wiedzę i doświadczenie w tworzeniu dedykowanych wersji ThingWorx EdgeMicroserver i ThingWorx Agentów, tworzyliśmy takie rozwiązania, aby poprawić bezpieczeństwo danych, analizować dane zanim zostaną wysłane do serwera czy podłączyć się do lokalnych urządzeń.
Integracje ThingWorx z innymi systemami
Transition Technologies PSC pomoże Twojej firmie zintegrować ThingWorx z innymi systemami PTC takimi jak: Windchill PDMLink, Service Knowledge Diagnostic, Vuforia, ale też z systemami innych firm. Dla przykładu pomożemy Tobie zintegrować ThingWorx z Atlassian JIRA bądź Confluence. Technologie przez nas stosowane do integracji: JMS, TIBCO, Web Services, AWS, SOAP, REST i inne.
Integracje ThingWorx z innymi systemami - Internet of Things. Transition Technologies PSC
Rozszerzenia ThingWorx (Extensions) - Internet of Things. Transition Technologies PSC
ThingWorx Extensions
Transition Technologies S.A. jako długoterminowy partner ThingWorx posiada dedykowany zespół odpowiedzialny za tworzenie i utrzymanie Rozszerzeń ThingWorx (Extensions), które według potrzeb mogą rozszerzać podstawowy zakres funkcjonalności platform Niektóre rozszerzenia można znaleźć i zobaczyć na ThingWorx Marketplace, pozostałe na naszych stronach:https://iot.tt.com.pl/pl/thingworx-marketplace
Projekty urządzeń dla ThingWorx
Nasza firma posiada doświadczenie również w przygotowywaniu projektu czujników, okablowania, komputerów pokładowych, doświadczenie to wynika z wdrożeń ThingWorx, ale też z wieloletnich prac wdrożeniowych systemów SCADA i DCS. Z przyjemnością doradzimy Ci w definicji warstwy fizycznej Twojego projektu IoT.
Projekty urządzeń dla ThingWorx - Internet of Things. Transition Technologies PSC
Certyfikacja ThingWorx Ready - Internet of Things. Transition Technologies PSC
Certyfikacja ThingWorx Ready
Nasi pracownicy pomogą Ci w dostosowaniu Twojego urządzenia do certyfikacji ThingWorx Ready, Transition Technologies poprowadzi Twoich pracowników w procesie implementacji dla sprzętu, udoskonali Twój firmware, jeżeli konieczne stworzy rozwiązanie pośredniczące middleware i na koniec stworzy aplikację ThingWorx dla Twojego produktu.
Zespół IoT
Zespół ThingWorx TT posiada programistów oraz architektów ze zróżnicowanym doświadczeniem oraz odpowiednimi certyfikatami.
Zespół IoT - Internet of Things. Transition Technologies PSC
Machine Learning - Internet of Things. Transition Technologies PSC
Machine Learning
Transition Technologies posiada 25 lat w optymalizacji procesów, diagnostyce online, zbieraniu danych i ich analizie, budowaniu modeli predykcyjnych oraz dostarczaniu rozwiązań realizujących predykcję awarii. Mamy referencje z ponad 150 wdrożeń dla różnych fabryk i elektrowni. Nasze systemy działają w Ameryce Północnej, Europie i w Azji. Używamy różnych klas modeli predykcyjnych, od liniowych po sieci neuronowe, SVM (Support Vector Machine) z użyciem Logiki Rozmytej.
Augmented Reality Aplikacje Poszerzonej Rzeczywistości
Transition Technologies posiada doświadczenie w adopcji Augmented Reality w procesach takich jak Maintenance and Repair Overhaul (MRO), instrukcje serwisowe, podręczniki użytkownika oraz materiały szkoleniowe. Naszą wiedzę AR wykorzystujemy również w innych segmentach rynku. Potrafimy zaimplementować Poszerzoną Rzeczywistość na różnych urządzeniach w tym na okularach ODG. Zobacz nasze demo tutaj:
Digital Twin - Internet of Things. Transition Technologies PSC
DevOps
Dostarczamy systemowe rozwiązania wspierające procesy wdrożeniowe w środowisku globalnych zespołów projektowych. Nasze rozwiązania charakteryzują optymalizacją do minimum przerw konserwacyjnych, poprawek i zmian oprogramowania. Nasze usługi obejmują:
 • Budowę i konfigurację infrastruktury systemu PLM (również zaawansowane konfiguracje klastrowe z replikacją danych)
 • Wdrożenia i instalacje rozszerzeń oprogramowania
 • Proces i narzędzia Continuous Integration oraz Continuous Deployment.
 • Automatyzacja budowy aplikacji przy pomocy narzędzi własnych i dostawców trzecich (Jenkins)
 • Własne narzędzi i rozszerzenia wspierające proces dostarczania oprogramowania.
 • Nasze usługi obejmują wsparcie dla usług PTC Cloud i Amazon Cloud.
DevOps - Internet of Things. Transition Technologies PSC
Zarządzanie Jakością w projekcie - Product Lifecycle Management. Transition Technologies PSC
Quality Assurance
Nasz zespół zarządzania jakością brał udział w wielu obszernych programach implementacji systemów PLM, co przyczyniło się do ich sukcesu. Członkowie zespołu mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie:
 • Weryfikacja projektów rozwiązań i planowania sesji testowych
 • Definiowania strategii testowych
 • Opracowywanie scenariuszy testowych
 • Wykonywanie testów i raportowanie wyników weryfikacji
 • Analiza statyczna i recenzowanie, co do jakości rozwiązań
 • Nasz zespół ma kompetencje potwierdzone certyfikatami ISTQB


 • ZOBACZ WIĘCEJ
Trainings & Mentoring Sessions
Każda domena wiedzy z naszego portfolio obejmuje również profesjonalne usługi szkoleniowe, dostarczane przez zawodowych trenerów i mentorów w swojej dziedzinie. Nasi trenerzy zajmują się opracowywanie i dostarczaniem szkoleń dostosowanych zakresem i poziomem do potrzeb naszych klientów. Nasze materiały szkoleniowe często wykraczają poza standardową wiedzę o produkcie, opublikowaną w oficjalnej dokumentacji, a trenerzy są skoncentrowani na skutecznym przekazaniu kompletnej wiedzy, w ramach zainteresowań i zakresu oczekiwanego przez naszych klientów. Jesteśmy również elastyczni w formie przekazywania wiedzy, organizujemy:
 • Szkolenia u klienta prowadzone przez jednego lub wielu trenerów.
 • Szkolenia zdalne, poprzez wideokonferencje
 • Szyte na miarę sesje mentorskie o określonej tematyce
Sesje szkoleniowe i konsultacyjne - Internet of Things. Transition Technologies PSC

Nasi eksperci w powyższych zagadnieniach maja wiele lat doświadczenia i są do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami!